Hlavní strana

Z Wikipedie HA-SOFT
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítejte na uživatelské wikipedii informačního systému SEIWIN.

Společnost HA-SOFT s.r.o. je brněnská rodinná firma s více než 30letou tradicí. Od roku 1992 se specializuje na vývoj komplexního informačního systému SEIWIN. O kvalitách svědčí mimo jiné skutečnost, že SEIWIN je nejpoužívanějším lesnickým informačním systémem v ČR. Na vývoji systému SEIWIN se v současnosti podílí 24 zaměstnanců.

Informační systém v lesnictví slouží například k evidenci dříví, stavu pokladny, docházky zaměstnanců nebo mapování terénu. Unikátností systému SEIWIN je, že propojuje výrobu s ekonomikou podniku v reálném čase. Umožňuje přehledně zpracovávat a bezpečně uchovávat veškerá data na jednom místě. Firmám tak stačí jeden software a nepotřebují více systémů od různých výrobců. Ušetří si tak přepisování dat, papírování a hlavně čas.

Na této wikipedii naleznete mnoho detailních návodů, které Vám usnadní práci se systémem. Návody budou aktualizovány a postupně přidávány v průběhu vývoje našeho systému.

Obsahově je wikipedie rozdělená dle jednotlivých modulů. Níže tedy naleznete veškeré ekonomické i výrobní moduly, přes které se dostanete k příslušným návodům, které pod daný modul spadají.

Obecné funkce IS SEIWIN

Obecné

Informační systém ELS

ELS - evidence v lesních školkách

Ekonomické moduly IS SEIWIN

ABO - Bankovní operace

KPF - Kniha přijatých faktur

UCE - Účetnictví

DAN - Daň